Megoldott

Szemét a Gellérthegy oldalában

Anonim Járókelő

A Gellérthegy oldalában, a Szent Gellért rakpartnál nagy szemétkupac éktelenkedik, nem szép látvány, főleg most, amikor a virágzó fák miatt járnak arra sokan.
Köszönöm, ha eljut az illetékesekhez!

Probléma helyszíne
Budapest XI. kerület, Újbuda, Szent Gellért rkp. 1

Hozzászólások

  • Dr Kardos Angelika lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Köszönöm,hogy megtisztították ezt a részt!
  • Kövér Blanka megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • FŐKERT válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Járókelő Blog Ügyintéző: Győri Sándor
    részére

    Tisztelt Járókelő Blog!

    A 00080381 számú bejelentésre az aláb
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    nagyon köszönöm!
  • g g elküldte az ügyet az illetékesnek: FŐKERT

  • g g megváltoztatta a bejelentés illetékesét "XI. kerület Újbuda Önkormányzata"-ról "FŐKERT"-ra.

  • Járókelő Patrik hozzászólt a bejelentéshez.

  • Garami Mária elküldte az ügyet az illetékesnek: XI. kerület Újbuda Önkormányzata

  • Garami Mária megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Az illetékes"-ról "XI. kerület Újbuda Önkormányzata"-ra.

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére