Megoldásra vár

járda és szegélykő szétesett - Savoyai Jenő tér, 1221

Anonim Járókelő

FRISSÍTÉS: 2021.03.21.
Önormányzat válasza: Felvesszük a kapcsolatot a Budapest Közúttal.
----------------------------------
Járda és szegélykő szétesett.

Várható a javítás/karbantartás 2021-ben?

Gyos válaszukat előre is köszönjük!

Budapest, Savoyai Jenő tér, 1221 Hungary

Probléma helyszíne
Budapest XXII. kerület, Budafok-Tétény, Savoyai Jenő tér

Hozzászólások

  • Pakot Reni megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Üdvözlettel:

    Budapest Közút Zrt.
    Útüzemeltetési osztály
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • Garami Mária elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Garami Mária megváltoztatta a bejelentés leírását "Járda és szegélykő szétesett. Várható a javítás/karbantartás 2021-ben? Gyos válaszukat előre is köszönjük! Budapest, Savoyai Jenő tér, 1221 Hungary"-ról "FRISSÍTÉS: 2021.03.21. Önormányzat válasza: Felvesszük a kapcsolatot a Budapest Közúttal. ---------------------------------- Járda és szegélykő szétesett. Várható a javítás/karbantartás 2021-ben? Gyos válaszukat előre is köszönjük! Budapest, Savoyai Jenő tér, 1221 Hungary"-ra.

  • Garami Mária megváltoztatta a bejelentés illetékesét "XXII. kerület Budafok Önkormányzata"-ról "Budapest Közút"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Járókelők!

    Az Önök bejelentésében szereplő útszegély és járdaburkolat kijavítására felvesszük a kapcsolatot a Budapest Közút Zrt munkatársaival.

    Tisztelettel:

    Sztavropulosz Nikolaosz
    Buda
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Sági Katalin elküldte az ügyet az illetékesnek: XXII. kerület Budafok Önkormányzata

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére