Megoldatlan

Kutyát parkba vinni tilos tábla hiányzik

Anonim Járókelő

FRISSÍTÉS 2021.03.26.

XXI. ker. Közterületi-műszaki Csoport válasza:
"Ezúton tájékoztatjuk, hogy Közterületi-műszaki Csoportunk nem áll módjában tiltó táblát kihelyezni a megjelölt helyszínre.
Kérjük tájékoztatásunk szíves elfogadását."

---

A megjelölt helyen régebben ki volt téve a "kutyát parkba vinni tilos" tábla, mely eltűnt. Legyenek szívesek pótolni a hiányzó táblát!

Probléma helyszíne
Budapest XXI. kerület, Csepel, József Attila u. 24

Hozzászólások

  • Járókelő Ügykezelő lezárta a bejelentést Megoldatlan eredménnyel. Oka: Megoldhatatlan.

  • g g megváltoztatta a bejelentés leírását "A megjelölt helyen régebben ki volt téve a "kutyát parkba vinni tilos" tábla, mely eltűnt. Legyenek szívesek pótolni a hiányzó táblát!"-ról "FRISSÍTÉS 2021.03.26. XXI. ker. Közterületi-műszaki Csoport válasza: "Ezúton tájékoztatjuk, hogy Közterületi-műszaki Csoportunk nem áll módjában tiltó táblát kihelyezni a megjelölt helyszínre. Kérjük tájékoztatásunk szíves elfogadását." --- A megjelölt helyen régebben ki volt téve a "kutyát parkba vinni tilos" tábla, mely eltűnt. Legyenek szívesek pótolni a hiányzó táblát!"-ra.

  • XXI. kerület Csepeli Városgazda válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Iktatószám: 1/1574/1/2021/V3
    Tisztelt Bejelentő!

    Ezúton tájékoztatjuk, hogy Közterületi-műszaki Csoportunk nem áll módjában tiltó táblát kihelyezni a megjelölt helyszínre.
    Kérjük tájékoztatásunk szív
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Á. Laci elküldte az ügyet az illetékesnek: XXI. kerület Csepeli Városgazda

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Megrongált pad

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Tamás Géza
    Kossuth Lajos utca (XXI. kerület, Csepel)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Betontörmelék

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Erdősor utca (XXI. kerület, Csepel)
  • Megoldott
    1
    Megoldott
    1

    közkút szivárgás

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    II. Rákóczi Ferenc utca (XXI. kerület, Csepel)
  Vissza az oldal tetejére