Megoldott

Rendszám nélküli Smart

Csepelen, a Templom utca 25. előtt rendszám nélküli Smart pihen.
Kérném a Csepeli Közterület-felügyelet értesítését.
Köszönettel.

Probléma helyszíne
Budapest XXI. kerület, Csepel, Templom u. 25

Hozzászólások

  • Pál András lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

    Szia Zotya!
    Köszönjük a visszajelzést!
    Ezzel segítitek a munkánkat, mert így nyomon tudjuk követni, hogy mi történt, még akkor is, ha az illetékes nem küld újabb állapotjelzést.
    Legyen szebb, biztonsá...
  • Zöld Zotya hozzászólt a bejelentéshez.

    Elvitték, köszönöm.
  • Járókelő Herta megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    677/022-135/21

    Tisztelt Bejelentő!

    Köszönjük a bejelentést, intézkedünk.

    Budapest. 2021. március 18.

    Üdvözlettel: Feka Sándor

    Közterület-felügyelet
    Igazgató helyettese

    Budapest XXI. Kerület Cse
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Fónai Kende elküldte az ügyet az illetékesnek: XXI. kerület Közterület-felügyelet

  • Fónai Kende megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Az illetékes"-ról "XXI. kerület Közterület-felügyelet"-ra.

  • Zöld Zotya bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldatlan
    2
    Megoldatlan
    2

    Roncs autó

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Rákóczi tér (XXI. kerület, Csepel)
  Vissza az oldal tetejére