Megoldott

Galvani - Szerémi sarok

Aki a Galvani úton haladna egyenesen, a felfestés miatt a sávja elképesztően beszűkül. Vagy a középső szigetből kéne "levágni" egy métert, vagy a balra kanyarodó sávok elválasztó felfestését kellene balra elhúzni. Ez így életveszély. Ha a középső sávban balra haladó nem látja át a helyzetet, akkor a jobb sávban egyenesen haladó jármű könnyen a padkán találhatja magát.

Probléma helyszíne
Budapest XI. kerület, Újbuda, XI. kerület

Hozzászólások

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Cím!

    Társaságunkhoz érkezett „Bejelentés a www.jarokelo.hu oldalról (801)” tárgyú elektronikus levelükkel kapcsolatban az alábbiakról tájékoztatjuk:

    Munkatársaink megvizsgálták a jelzett h
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 3. Mi ez?

  • Az adminisztrátor elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Bártfai András bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Lekopott útburkolati jelek

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapest Közút
    Kondorosi út (XI. kerület, Újbuda)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Kiesett szegélykő

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Sweidan Omar
    Illetékes: Budapest Közút
    1114-Bertalan Lajos utca - Műegyetem rakpart (XI. kerület, Újbuda)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Régi forgalomváltozás tábla

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapest Közút
    Budapest Budafoki út 8 F. épület, II. lépcsőház, magasföldszint (XI. kerület, Újbuda)
  Vissza az oldal tetejére