Megoldott

Utca tábla

A Balassa utca és a Tömő utca sarkán a Balassa utcai táblát le fogja tépni a szél. Már csak 2 csavar fogja.

Probléma helyszíne
Budapest Tömő u. 27

Hozzászólások

  • Járókelő Eszter lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Józsefvárosi Gazdálkodási Központ hozzászólt a bejelentéshez.

    Tisztelt Bejelentő!

    Köszönjük a bejelentést.
    A tábla cseréje megtörtént.

    Üdvözlettel:
    JGK Zrt.
  • Ghira Zsófia elküldte az ügyet az illetékesnek: VIII. kerület Józsefvárosi Gazdálkodási Központ Zrt.

  • Rox emil bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Kidőlt oszlop

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: III. kerület Óbuda-Békásmegyer Önkormányzata
    Ármány utca (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Madártetem

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XIII. kerületi Közszolgáltató Zrt. - Környezetgazdálkodási Ágazat
    Mosoly utca (XIII. kerület)
  Vissza az oldal tetejére