Megoldásra vár

Földkupacok a járdán

Anonim Járókelő

A(z egyébként nagyon üdvözlendő) faültetések következtében kiásott föld a járdára lett halmozva, és azóta is ott szomorkodik több földkupac a betonon, a facsemeték mellett.

Probléma helyszíne
Budapest XIII. kerület, Bessenyei u. 7

Hozzászólások

  • Járókelő Ügykezelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Kedves Bejelentő,
    A faültetési időszak általában tavasszal május végéig, június elejéig tart. Majd ősszel, kb. szeptembertől december közepéig.
  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Tisztelt Közszolgáltató Zrt.! Mikor lesz a faültetési időszak?
  • W Kriszta megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • XIII. kerületi Közszolgáltató Zrt. válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt CÍM!

    Köszönöm bejelentését a Közszolgáltató Zrt. a faültetési időszakban a Bessenyei utca 7. szám előtti földet elszállítja.
    tisztelettel

    __________________________________________________
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 2. Mi ez?

  • Ghira Zsófia elküldte az ügyet az illetékesnek: XIII. kerületi Közszolgáltató Zrt.

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Hiányzó burkolat

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Reitter Ferenc utca (XIII. kerület)
  Vissza az oldal tetejére