Válaszra vár

Lyukas fedlap az Előpatak utca 9/C előtt

FRISSÍTÉS: 2021.03.29.
Vodafone válasza: "Munkatársink jelzése alapján a címen légkábelt alkalmazunk, így a fedlap nem társaságunk tulajdonát képezi."
Előzőleg Magyar Telekom is válaszolt, nem a tulajdonuk.
---------------------------------------------------------------------
Lyukas fedlap az Előpatak utca 9/C előtt a járdán.

Probléma helyszíne
Budapest XI. kerület, Újbuda, Előpatak u. 9c

Hozzászólások

  • Garami Mária elküldte az ügyet az illetékesnek: DIGI Kft.

  • Garami Mária megváltoztatta a bejelentés leírását "Lyukas fedlap az Előpatak utca 9/C előtt a járdán."-ról "FRISSÍTÉS: 2021.03.29. Vodafone válasza: "Munkatársink jelzése alapján a c...

  • Garami Mária megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Vodafone"-ról "DIGI Kft."-ra.

  • Németh Gábor hozzászólt a bejelentéshez.

    A Diginek van FTTH-s internete a címen, bár szerintem az is légkábelen megy akkor.
  • 2021. március 29.
    Ügyfélszám: -5484798
    Iktatószám: CC-10426714/3-2021

    Kedves Bejelentő!

    2021.03.23-án érkezett megkeresése alapján az alábbiakról tájékoztatjuk.

    Munkatársink jelzése alapján a címen
    ...
  • g g megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    2021. március 26.
    Ügyfélszám: -5484798
    Iktatószám: CC-10426714/2-2021

    Kedves Bejelentő!

    2021.03.23-án érkezett megkeresése alapján az alábbiakról tájékoztatjuk.
    A bejelentést továbbítottuk műszaki c
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 3. Mi ez?

  • Bertalan Balázs elküldte az ügyet az illetékesnek: Vodafone

  • Bertalan Balázs megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Magyar Telekom"-ról "Vodafone"-ra.

  • Németh Gábor hozzászólt a bejelentéshez.

    Az a tippem, hogy a Vodafone-é lehet akkor a fedlap.
  • Magyar Telekom hozzászólt a bejelentéshez.

    Nem Magyar Telekom tulajdonú fedlap.
  • Ügykezelő Anita elküldte az ügyet az illetékesnek: Magyar Telekom

  • Németh Gábor bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Sérült fedlap

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Pál András
    Illetékes: DIGI Kft.
    Albert utca (XI. kerület, Újbuda)
  • Megoldott
    5
    Megoldott
    5

    Beszakadt fedlap

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Pál András
    Illetékes: DIGI Kft.
    Albert utca (XI. kerület, Újbuda)
  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Beszakadt fedlap

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: DIGI Kft.
    Bajcsy-Zsilinszky út (VI. kerület, Terézváros)
  Vissza az oldal tetejére