Válaszra vár

Megrongálódott fakerítés

Néhány kerítéselem sérült

Probléma helyszíne
Budapest XIV. kerület, Zugló, Újvidék tér 2

Hozzászólások

  • Ügykezelő Anita elküldte az ügyet az illetékesnek: XIV. kerület Zuglói Városgazdálkodási Közszolgáltató Zrt.

  • Horváth István bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Kiegészítésre vár
    1
    Kiegészítésre vár
    1

    Lekopott "tilos" felirat

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Nagy Lajos király útja (XIV. kerület, Zugló)
  Vissza az oldal tetejére