Megoldott

Elhagyott Audi

Csepelen, az Ady Endre út 18. előtt rendszám nélküli fekete Audi pihen.
Kérném a Csepeli Közterület-felügyelet értesítését.
Köszönettel.

Probléma helyszíne
Budapest XXI. kerület, Csepel, Ady Endre út 18

Hozzászólások

  • Járókelő Eszter lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Zöld Zotya hozzászólt a bejelentéshez.

    Elvitték, köszönöm.
  • Pál András megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.


    648/022-131/21

    Tisztelt Bejelentő!
    Köszönjük a bejelentést, intézkedünk.

    Budapest. 2021. március 16.

    Üdvözlettel: Feka Sándor

    Közterület-felügyelet
    Igazgató helyettese

    Budapest XXI. Kerület Cse
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Garami Mária elküldte az ügyet az illetékesnek: XXI. kerület Közterület-felügyelet

  • Garami Mária megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Az illetékes"-ról "XXI. kerület Közterület-felügyelet"-ra.

  • Zöld Zotya bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldatlan
    2
    Megoldatlan
    2

    Roncs autó

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Rákóczi tér (XXI. kerület, Csepel)
  Vissza az oldal tetejére