Megoldott

Hiányzó fák

Kérdés: Mikor lesznek elülteve a fák, ha már ilyen szépen elő lett készítve a helyük?

Probléma helyszíne
Budapest IV. kerület, Újpest, József Attila u. 72

Hozzászólások

  • Jakab Imola lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Balogh Roland hozzászólt a bejelentéshez.

    Két szépséges facsemete került ide. Élnek, nőnek, szépek. Köszönjük!
  • Balogh Roland visszajelzésére vár.

  • Járókelő Zsófia megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Járókelő!

    A „JAROKELO-BUDAPEST- 00079972” azonosítójú bejelentésre az alábbiakról tájékoztatom:
    A fahely beültetését a 221 évi őszi ültetési szezonra előjegyeztük.

    A jelzést köszönöm!

    Üdvö
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Gál Miklós elküldte az ügyet az illetékesnek: IV. kerület Újpest Önkormányzata

  • Balogh Roland bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Ősz utcai kutyafuttató

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: IV. kerület Újpest Önkormányzata
    Ősz utca (IV. kerület, Újpest)
  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    elhanyagolt kiskert

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: IV. kerület Újpest Önkormányzata
    Ügető utca (IV. kerület, Újpest)
  • Megoldott
    1
    Megoldott
    1

    Kutya futtató

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Pamacs Panna
    Illetékes: IV. kerület Újpest Önkormányzata
    Ősz utca (IV. kerület, Újpest)
  Vissza az oldal tetejére