Megoldásra vár

Hiányzó burkolat

Anonim Járókelő

Tisztelt Illetékes!

A Reitter Ferenc utca 128-130 szám előtt az aknafedél mellett hiányzik a burkolat. Kérem pótolják. Köszönöm!

Probléma helyszíne
Budapest XIII. kerület, Reitter Ferenc u. 128

Hozzászólások

  • Garami Mária megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • XIII. kerületi Közszolgáltató Zrt. válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    A Reitter Ferenc utca 128-130 szám előtti burkolathiány a közmű fedlap része. Jeleztük a közműszolgáltató felé és felkértük őket a burkolat javítására.

    Bízom abban, hogy a javítá
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 2. Mi ez?

  • S Dominik elküldte az ügyet az illetékesnek: XIII. kerületi Közszolgáltató Zrt.

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére