Válaszra vár

Graffitis rossz állapotú szekrény

Anonim Járókelő

FRISSÍTÉS:
2021.06.02
Nem Telekom
-----
FRISSÍTÉS 2021.05.28.

Nem BDK, nem ELMŰ.

---

Kérem fessék le a közműszekrényt! Köszönöm szépen!

Probléma helyszíne
Budapest III. kerület, Óbuda-Békásmegyer, Szentlélek tér 10

Hozzászólások

  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Jelenleg nincs változás.
  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Kedves Bejelentő!

    Sajnáljuk, hogy problémát tapasztaltál szolgáltatásainkban, elnézésedet
    kérjük. Tájékoztatunk, hogy az általad tett bejelentésre vonatkozó
    információkat hibakezelő rendszerünkben 98
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • Soós Áron elküldte az ügyet az illetékesnek: DIGI Kft.

  • Soós Áron megváltoztatta a bejelentés leírását "FRISSÍTÉS 2021.05.28. Nem BDK, nem ELMŰ. --- Kérem fessék le a közműszekrényt! Köszönöm szépen!"-ról "FRISSÍTÉS: 2021.06.02 Nem Telekom ----- FRISSÍTÉS 2021.05.28. Nem BDK, nem ELMŰ. --- Kérem fessék le a közműszekrényt! Köszönöm szépen!"-ra.

  • Soós Áron megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Magyar Telekom"-ról "DIGI Kft."-ra.

  • Magyar Telekom hozzászólt a bejelentéshez.

    Nem Magyar Telekom tulajdonú hálózati elem.
  • g g elküldte az ügyet az illetékesnek: Magyar Telekom

  • g g megváltoztatta a bejelentés leírását "Kérem fessék le a közműszekrényt! Köszönöm szépen!"-ról "FRISSÍTÉS 2021.05.28. Nem BDK, nem ELMŰ. --- Kérem fessék le a közműszekrényt! Köszönöm szépen!"-ra.

  • g g megváltoztatta a bejelentés illetékesét "BDK Budapesti Dísz-és Közvilágítási Kft."-ról "Magyar Telekom"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    Köszönjük a bejelentését. Tájékoztatjuk, hogy a jelzett címen a szekrény nem a BDK Kft. illetékességébe tartozik.
    Engedje meg, hogy tájékoztassuk arról, hogy közvetlenül is van mó
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • Garami Mária elküldte az ügyet az illetékesnek: BDK Budapesti Dísz-és Közvilágítási Kft.

  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Semmi
  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Ügyfelünk!

    Ügyiratszáma: 6301700/DSOHCSOMU/159256/2021/H

    Ügyfélkapcsolat száma: 100044344446

    Társaságunkhoz érkezett bejelentését köszönettel vettük és az alábbi tájékoztatást adjuk:

    A ké
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 3. Mi ez?

  • S Dominik elküldte az ügyet az illetékesnek: BDK Budapesti Dísz-és Közvilágítási Kft.

  • S Dominik megváltoztatta a bejelentés illetékesét "ELMŰ - Budapesti Elektromos Művek"-ról "BDK Budapesti Dísz-és Közvilágítási Kft."-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bardócz Csaba,

    A képen látható elosztószekrény nem Társaságunk tulajdona.

    Üdvözlettel:

    Soós Lajos

    Területfelelős

    Budai régióközpont

    *ELMŰ Hálózati Kft.*

    1132 Budapest, Váci út 72-74.
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Járókelő Zsófi elküldte az ügyet az illetékesnek: ELMŰ - Budapesti Elektromos Művek

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Lezuhant közmű doboz

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: DIGI Kft.
    Szent István utca (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Lezuhant távközlési doboz

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: DIGI Kft.
    Szent István utca (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  Vissza az oldal tetejére