Megoldásra vár

közbiztonság

A Kossuth Lajos és Jókai Mór sarkán lévő környéknek talán jót tenne egy kamera...Legalábbis lehet megszűnne a sok eldobálás,sok kéregetés,stb...egyszóval közbiztonság jelleggel.

Probléma helyszíne
Budapest 1203 M.

Hozzászólások

  • Járókelő Herta megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    Tájékoztatom, hogy bejelentését térfigyelő kamera elhelyezésére tárgyban fogadtuk!

    Az igényt megvizsgáljuk és a rendszerünkbe elhelyezzük. Amikor sorra kerül és a megfelelő anyag...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Járókelő Herta elküldte az ügyet az illetékesnek: XX. kerület Pesterzsébet Önkormányzata

  • Rox emil bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Gallyazás, ifjítás

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XX. kerület Pesterzsébet Önkormányzata
    Rákóczi utca (XX. kerület, Pesterzsébet)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Kidőlt oszlop

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: III. kerület Óbuda-Békásmegyer Önkormányzata
    Ármány utca (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Madártetem

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XIII. kerületi Közszolgáltató Zrt. - Környezetgazdálkodási Ágazat
    Mosoly utca (XIII. kerület)
  Vissza az oldal tetejére