Megoldásra vár

Kuka elhelyezése

20.kerület egyik szégyenfoltja a Jókai és a Kossuth sarka..Állandó kosz,eldobált szemét, kéregetés....A vastelep előtti oldalon (Kossuth Lajos utca felől) mindíg szanaszét van dobálva a szemét...nem tudom hogy megoldás-e ,de lehet segítene egy kuka elhelyezése.

Probléma helyszíne
Budapest Kossuth Lajos utca 105

Hozzászólások

  • Garami Mária megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Címzett!

    Köszönjük bejelentését.
    Tájékoztatom, hogy az ingatlanok előtti járdaszakasz és zöldterület tisztántartása az ingatlantulajdonosok feladata, ezért Önkormányzatunk köztisztasági eljá
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 3. Mi ez?

  • Járókelő Herta elküldte az ügyet az illetékesnek: XX. kerület Pesterzsébet Önkormányzata

  • Rox emil bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Szemét

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Németh Zs.
    Illetékes: XX. kerület Pesterzsébet Önkormányzata
    Lázár utca (XX. kerület, Pesterzsébet)
  • Megoldásra vár
    2
    Megoldásra vár
    2

    Xx. Ker. Fiume utca

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Farkas Tamás
    Illetékes: XX. kerület Pesterzsébet Önkormányzata
    Brassó utca (XX. kerület, Pesterzsébet)
  Vissza az oldal tetejére