Válaszra vár

Csatornabeszakadás

Anonim Járókelő

Egy utcai fedél. A parkban.
Sajnos a fedél mellett vagy patkány rágott lukakat, vagy eleve bemosódott a föld.
A lakók próbálták valamivel betömni, de újra- és újra megsüllyedt.
Kérnénk megvizsgálni, mi okozza a bemosódást, és szintben feltölteni, hogy a parkban szaladgáló gyerekek, kutyasétáltatók ne lépjenek bele.
Köszönjük!

Probléma helyszíne
Budapest XIV. kerület, Zugló, Nagy Lajos király útja 74

Hozzászólások

  • Sz-S Noémi elküldte az ügyet az illetékesnek: FCSM Fővárosi Csatornázási Művek

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Eldugult víznyelő

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Mexikói út (XIV. kerület, Zugló)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Kilazult csatorna fedél

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Semsey Andor utca (XIV. kerület, Zugló)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Billegő csatornafedlap

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Semsey Andor utca (XIV. kerület, Zugló)
  Vissza az oldal tetejére