Megoldott

Rokkant tábla letakarása hírdetéssel

A Septimus severus utcában 3 rokkant parkolóhely található, ebből kettőt letakartak hírdetéssel.

Admin hozzászólás: A térképszolgáltatás rossz címet ír ki.

Probléma helyszíne
Budapest III. kerület, Óbuda-Békásmegyer, Pünkösdfürdő u. 48/b

Hozzászólások

  • Járókelő Patrik hozzászólt a bejelentéshez.

    Kép
  • Járókelő Eszter lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • F. Péter hozzászólt a bejelentéshez.

    Átrakták a molinókat, így már láthatóak a táblák. Lezárható megoldottként.
  • III. kerület Óbuda-Békásmegyer Közterület-felügyelet válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.


    Óbuda-Békásmegyer Közterület-Felügyelet
    H-1033 Budapest, Mozaik utca 7.
    Tel.: +36 1 4532618
    Fax: +36 1 4532619

    Tisztelt „Járókelő.hu”!

    Bejelentését rögzítettük.

    Budapest, 2021. március 8.
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Járókelő Ügykezelő elküldte az ügyet az illetékesnek: III. kerület Óbuda-Békásmegyer Közterület-felügyelet

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Eldugult csatorna

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Jablonka út (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Gödör

    Beküldés ideje:
    Beküldte: M. Mária
    Emőd utca (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Fekvörendör

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Bogdáni út (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  Vissza az oldal tetejére