Megoldásra vár

Évtizedes elhanyagoltság

Anonim Járókelő

T Illetékesek!

Az Örs vezér tere zuglói oldalon a végállomás területen miért nem lehet betömni a járdán évtizedek óta tátongó lyukakat és elhárítani a balesetveszélyes állapotokat?

Probléma helyszíne
Budapest XIV. kerület, Zugló, Örs vezér tere M+H

Hozzászólások

  • Járókelő Herta megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • BKK Budapesti Közlekedési Központ válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Ügyszám: 0038/0004261-001/2021
    Tárgy: tájékoztatás

    JAROKELO-BUDAPEST-00079604

    Tisztelt Ügyfelünk!

    Köszönjük megkeresését, melyet továbbítottunk a probléma megoldásában illetékes BKV Zrt.-nek. A tár
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 3. Mi ez?

  • Sz-S Noémi elküldte az ügyet az illetékesnek: BKK Budapesti Közlekedési Központ

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Kiegészítésre vár
    1
    Kiegészítésre vár
    1

    Magas padka

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Hermina út (XIV. kerület, Zugló)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Járda állapota

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Egressy út (XIV. kerület, Zugló)
  Vissza az oldal tetejére