Megoldott

Gödör a padkán

A tábla tövében egy mély lyukat mosott ki a víz, valaki beletett egy betonelemet, hogy senki ne eshessen bele.

Probléma helyszíne
Budapest III. kerület, Óbuda-Békásmegyer, III. kerület

Mapillary

Mi az a Mapillary?
Fotózd be az egész utcát Mapillaryvel
Ehhez a bejelentéshez nem találtunk közeli utcaképet. Töltsd le a telefonodra a Mapillary utcakép-készítő alkalmazást, készíts nekünk a helyszínről új utcaképeket, és a Járókelőn beágyazzuk őket a kátyúbejelentések alá.
Irány a Mapillary

Hozzászólások

  • Mura-Mészáros Péter hozzászólt a bejelentéshez.

    Megcsinálták, csak az aszfaltozást nem fejezék be. Külön bejelentem.
  • BKK Budapesti Közlekedési Központ válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Cím!

    Társaságunkhoz érkezett „Bejelentés a www.jarokelo.hu oldalról (796)” tárgyú elektronikus levelükkel kapcsolatban az alábbiakról tájékoztatjuk:

    Megkeresésüket továbbítottuk az üzemel...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Le Marietta elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Mura-Mészáros Péter bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Kiegészítésre vár
    2
    Kiegészítésre vár
    2

    Háborús állapotok a Pusztakúti úton

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapest Közút
    Pusztakúti út (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Kátyúk sorozata Pusztakúti út 15

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapest Közút
    Pusztakúti út (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  Vissza az oldal tetejére