Megoldatlan

2 kátyú - Leányka u. 1.

Anonim Járókelő

Tisztelt Budapest Közút,

2 kátyú - Leányka u. 1.

Oroszlános udvar szélső bejárat előtt /Savoyai Jenő téhez közelebb/

kérdés 2:

Mikor indul ezen a szakaszon a Kossuth Lajos utca felújítása/aszfaltozása?

Probléma helyszíne
Budapest XXII. kerület, Budafok-Tétény, Savoyai Jenő tér

Mapillary

Mi az a Mapillary?
Fotózd be az egész utcát Mapillaryvel
Ehhez a bejelentéshez nem találtunk közeli utcaképet. Töltsd le a telefonodra a Mapillary utcakép-készítő alkalmazást, készíts nekünk a helyszínről új utcaképeket, és a Járókelőn beágyazzuk őket a kátyúbejelentések alá.
Irány a Mapillary

Hozzászólások

  • Hegymegi-Barakonyi Bálint lezárta a bejelentést Megoldatlan eredménnyel. Oka: Megoldhatatlan.

    A közútkezelő szerint a kátyú nem balesetveszélyes, ezért még nem javítják. Rendszeresen ellenőrzik a jövőben, hogy balesetveszély esetén majd javíthassák.
    A felújítás tervezett idejére vonatkozó kérd...
  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    a kérdésre nem jött válasz:

    Mikor indul ezen a szakaszon a Kossuth Lajos utca felújítása/aszfaltozása?
  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.


    Tisztelt Cím!

    Mellékletben megküldjük a tárgyban szereplő bejelentésre írt tájékoztatásunkat melyet elektronikus aláírással láttunk el.

    Üdvözlettel:

    Budapest Közút Zrt.
    Útüzemeltetési osztály
    e-m...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Eddig nincs változás.
  • Sz-S Noémi elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére