Válaszra vár

Elhagyott autó a Tímár utca elején

A fotókon látható autó hetek óta ott vesztegel a Tímár utca elején a parkolóban leengedett gumikkal.

Probléma helyszíne
Budapest III. kerület, Óbuda-Békásmegyer, Tímár u. 2

Hozzászólások

  • III. kerület Óbuda-Békásmegyer Közterület-felügyelet válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.


    Óbuda-Békásmegyer Közterület-Felügyelet
    H-1033 Budapest, Mozaik utca 7.
    Tel.: +36 1 4532618
    Fax: +36 1 4532619

    Tisztelt „ Járókelő.hu”!

    Bejelentését rögzítettük.

    Budapest, 2021. március 8.
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Csanádi György elküldte az ügyet az illetékesnek: III. kerület Óbuda-Békásmegyer Közterület-felügyelet

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére