Megoldott

rendszám nélküli jármű

Tisztelt Járókelő!

A III. kerület, Huszti út - Kazal utca találkozásánál a mellékelt képen látható helyen áll egy rendszám nélküli fehér furgon. A 2019-es Google térkép és a mai állapot között a helye nem, csak a rendszáma megléte a különbség.

Üdvözlettel: D.Z.

Probléma helyszíne
Budapest III. kerület, Óbuda-Békásmegyer, Huszti út 41

Hozzászólások

  • S Dominik lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

    Szia!
    A gépjármű érvényes műszaki vizsgával és rendszámmal rendelkezik, a Közterület-felügyelet a hatályos jogszabályok értelmében nem intézkedhet. A bejelentésedet emiatt ""Megoldottként"" zárjuk....
  • Vaszi Ádám hozzászólt a bejelentéshez.

    Ez én van rendszám
  • III. kerület Óbuda-Békásmegyer Közterület-felügyelet válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.


    Óbuda-Békásmegyer Közterület-Felügyelet
    H-1033 Budapest, Mozaik utca 7.
    Tel.: +36 1 4532618
    Fax: +36 1 4532619

    Tisztelt „ Járókelő.hu”!

    Bejelentését rögzítettük.

    Budapest, 2021. március 8.
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Á. Laci elküldte az ügyet az illetékesnek: III. kerület Óbuda-Békásmegyer Közterület-felügyelet

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére