Megoldatlan

Elhagyott autó

Anonim Járókelő

A megjelölt helyszínen, az alábbi autó hosszú ideje nincs használatban.
Csak foglalja a helyet.
Ezen a helyen amúgy is problémás mindig a parkolás...

Probléma helyszíne
Budapest VII. kerület, Erzsébetváros, Damjanich u. 14

Hozzászólások

  • Bertalan Balázs lezárta a bejelentést Megoldatlan eredménnyel. Oka: Megoldhatatlan.

  • FÖRI Fővárosi Önkormányzati Rendészet válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • S Dominik elküldte az ügyet az illetékesnek: FÖRI Fővárosi Önkormányzati Rendészet

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére