Válaszra vár

2 éles vascsonk zöld területen

Anonim Járókelő

2 éles vascsonk zöld területen, út mellett

Nagyon balesetveszélyes!

benzinkút - bicikli út - Dunafok között

Budapest, Hajó u. 1, 1221 Hungary

Probléma helyszíne
Budapest XXII. kerület, Budafok-Tétény, Hajó u. 1

Hozzászólások

  • Budapest Főváros Önkormányzata válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

  • Gál Miklós elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Főváros Önkormányzata

  • Gál Miklós megváltoztatta a bejelentés illetékesét "XXII. kerület"-ról "Budapest Főváros Önkormányzata"-ra.

  • XXII. kerület válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Járókelő !

    A terület a Főváros kezelésében van, kérem továbbítsák feléjük a bejelentést.

    Üdvözlettel,

    Ring Diána
    Budafok-Tétény Budapest XXII. kerület Önkormányzat
    Polgármesteri Hivatala
    V
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Pál András elküldte az ügyet az illetékesnek: XXII. kerület

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére