Megoldásra vár

Rongalt szemetes

Az Etele parkban. Meg van rongalva. A szemetes edény.

Probléma helyszíne
Budapest XI. kerület, Újbuda, Bártfai utca

Hozzászólások

  • Csipak Attila hozzászólt a bejelentéshez.

    Még nincs fejlemény.
  • Gál Miklós megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelettel:

    Bundi Piroska

    Budapest Főváros XI. kerület Újbudai Polgármesteri Hivatal

    1113 Budapest, Bocskai út 39-41.
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • Pál András elküldte az ügyet az illetékesnek: XI. kerület

  • Kreutzer Iván bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére