Válaszra vár

Megsüllyedt fedelek

Anonim Járókelő

FRISSÍTÉS: 2021.03.24.
BDK válasza: nem BDK Budapesti Dísz- és Közvilágítási Kft. üzemeltetésű , tulajdonú.
---------------------------------------------

FRISSÍTÉS 2021.03.19. ELMŰ válasza:

Nem az övék.

---

FRISSÍTÉS: 2021.03.10.
Budapest Közút válasza: "A IX. kerület, Haller u. 7. előtti járdán megsüllyedt, forgalomirányítási fedlap javítását Társaságunk megrendelte. A név nélküli fedlapot nem a Társaságunk üzemelteti."
Magyar Telekom válasza: nem Telekom tulajdonú a fedlap.
----------------
IX. Haller utca 7 előtt 1 db Forgalomrányitás és 1 db felirat nélküli fedlap megsüllyedt. Kérem javítani.

Probléma helyszíne
Budapest IX. kerület, Ferencváros, Haller u. 7

Hozzászólások

  • Fekete János hozzászólt a bejelentéshez.

    Forgalomirányításnak néz ki.
  • Garami Mária elküldte az ügyet az illetékesnek: Fővárosi Vízművek

  • Garami Mária megváltoztatta a bejelentés leírását "FRISSÍTÉS 2021.03.19. ELMŰ válasza: Nem az övék. --- FRISSÍTÉS: 2021.03.10. Budapest Közút válasza: "A IX. kerület, Haller u. 7. előtti járdán megsüllyedt, forgalomirányítási fedlap javítását Társaságunk megrendelte. A név nélküli fedlapot nem a Társaságunk üzemelteti." Magyar Telekom válasza: nem Telekom tulajdonú a fedlap. ---------------- IX. Haller utca 7 előtt 1 db Forgalomrányitás és 1 db felirat nélküli fedlap megsüllyedt. Kérem javítani."-ról "FRISSÍTÉS: 2021.03.24. BDK válasza: nem BDK Budapesti Dísz- és Közvilágítási Kft. üzemeltetésű , tulajdonú. --------------------------------------------- FRISSÍTÉS 2021.03.19. ELMŰ válasza: Nem az övék. --- FRISSÍTÉS: 2021.03.10. Budapest Közút válasza: "A IX. kerület, Haller u. 7. előtti járdán megsüllyedt, forgalomirányítási fedlap javítását Társaságunk megrendelte. A név nélküli fedlapot nem a Társaságunk üzemelteti." Magyar Telekom válasza: nem Telekom tulajdonú a fedlap. ---------------- IX. Haller utca 7 előtt 1 db Forgalomrányitás és 1 db felirat nélküli fedlap megsüllyedt. Kérem javítani."-ra.

  • Garami Mária megváltoztatta a bejelentés illetékesét "BDK Budapesti Dísz-és Közvilágítási Kft."-ról "Fővárosi Vízművek"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Járókelő!

    Tájékoztatom, hogy a jelzett címen található berendezés nem BDK Budapesti Dísz- és Közvilágítási Kft. üzemeltetésű , tulajdonú.

    Tisztelettel:

    BDK Budapesti Dísz- és Közvilágítási...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 3. Mi ez?

  • S Dominik elküldte az ügyet az illetékesnek: BDK Budapesti Dísz-és Közvilágítási Kft.

  • S Dominik megváltoztatta a bejelentés illetékesét "ELMŰ - Budapesti Elektromos Művek"-ról "BDK Budapesti Dísz-és Közvilágítási Kft."-ra.

  • S Dominik megváltoztatta a bejelentés leírását "FRISSÍTÉS: 2021.03.10. Budapest Közút válasza: "A IX. kerület, Haller u. 7. előtti járdán megsüllyedt, forgalomirányítási fedlap javítását Társaságunk megrendelte. A név nélküli fedlapot nem a Társaságunk üzemelteti." Magyar Telekom válasza: nem Telekom tulajdonú a fedlap. ---------------- IX. Haller utca 7 előtt 1 db Forgalomrányitás és 1 db felirat nélküli fedlap megsüllyedt. Kérem javítani."-ról "FRISSÍTÉS 2021.03.19. ELMŰ válasza: Nem az övék. --- FRISSÍTÉS: 2021.03.10. Budapest Közút válasza: "A IX. kerület, Haller u. 7. előtti járdán megsüllyedt, forgalomirányítási fedlap javítását Társaságunk megrendelte. A név nélküli fedlapot nem a Társaságunk üzemelteti." Magyar Telekom válasza: nem Telekom tulajdonú a fedlap. ---------------- IX. Haller utca 7 előtt 1 db Forgalomrányitás és 1 db felirat nélküli fedlap megsüllyedt. Kérem javítani."-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Ügyfelünk!

    Ügyiratszáma: 6301700/DSOHCSOMU/155810/2021/H

    Ügyfélkapcsolat száma: 100044284672

    Társaságunkhoz érkezett bejelentését köszönettel vettük és az alábbi tájékoztatást adjuk:

    Az e
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 3. Mi ez?

  • Garami Mária elküldte az ügyet az illetékesnek: ELMŰ - Budapesti Elektromos Művek

  • Garami Mária megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Magyar Közút"-ról "ELMŰ - Budapesti Elektromos Művek"-ra.

  • Garami Mária megváltoztatta a bejelentés leírását "IX. Haller utca 7 előtt 1 db Forgalomrányitás és 1 db felirat nélküli fedlap megsüllyedt. Kérem javítani."-ról "FRISSÍTÉS: 2021.03.10. Budapest Közút válasza: "A IX. kerület, Haller u. 7. előtti járdán megsüllyedt, forgalomirányítási fedlap javítását Társaságunk megrendelte. A név nélküli fedlapot nem a Társaságunk üzemelteti." Magyar Telekom válasza: nem Telekom tulajdonú a fedlap. ---------------- IX. Haller utca 7 előtt 1 db Forgalomrányitás és 1 db felirat nélküli fedlap megsüllyedt. Kérem javítani."-ra.

  • Garami Mária megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Magyar Telekom"-ról "Magyar Közút"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    A IX. kerület, Haller u. 7. előtti járdán megsüllyedt, forgalomirányítási fedlap javítását Társaságunk megrendelte.
    A név nélküli fedlapot nem a Társaságunk üzemelteti.

    A hib...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Magyar Telekom hozzászólt a bejelentéshez.

    Nem Magyar Telekom tulajdonú fedlap.
  • Pál András elküldte az ügyet az illetékesnek: Magyar Telekom

  • Pál András megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Budapest Közút"-ról "Magyar Telekom"-ra.

  • Pál András elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldott
    1
    Megoldott
    1

    ereszt a közkút

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Ezüst utca (XVII. kerület, Rákosmente)
  Vissza az oldal tetejére