Megoldásra vár

Kopott ,rossz fedél.

Anonim Járókelő

XI.Köbölkút utca 29 előtt kopott, rossz állapotú fedél. Kérném javítani. Köszönöm

Probléma helyszíne
Budapest XI. kerület, Újbuda, Köbölkút u. 27-29

Hozzászólások

  • W Kriszta megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Iktatószám: CC-1973221/5-2021
    Ügyfélszám: -5484798
    2021. 03. 11.

    Kedves Levélíró!

    A 2021.03.05-én érkezett megkeresésed alapján az alábbiakról tájékoztatunk.

    A bejelentést műszaki munkatársainknak
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 3. Mi ez?

  • Vodafone válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Kedves Ügyfelünk!

    Köszönjük, hogy a Vodafone Magyarország Zrt. ügyfélszolgálatához fordult, elektronikus levele megérkezett levelezési csoportunkhoz!

    Szeretnénk tájékoztatni, hogy a hatályos Általán
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • Pál András elküldte az ügyet az illetékesnek: Vodafone

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldott
    4
    Megoldott
    4

    Rossz állapotú UPC fedlap

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Kelenhegyi út (XI. kerület, Újbuda)
  • Válaszra vár
    3
    Válaszra vár
    3

    Rozsdás szekrény

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Erdősor utca (XXI. kerület, Csepel)
  Vissza az oldal tetejére