Megoldásra vár

Hamarosan leeső fényterelő

A pirosról lassan leesik

Probléma helyszíne
Budapest IV. kerület, Újpest, Leiningen Károly u. 55

Hozzászólások

  • Horváth István hozzászólt a bejelentéshez.

    Továbbra is lóg
  • H B L megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    Köszönjük a IV. Fóti út - Leiningen u. csomópontban észlelt, kilazult fényterelővel kapcsolatos bejelentését.
    A hiba elhárítását megrendeltük.

    Tisztelettel:

    BUDAPEST KÖZÚT Zrt....
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Pál András elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Horváth István bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére