Megoldott

Betontömb

Anonim Járókelő

Görgey park Csikó setány 4 felőli sarkában a fa tövében hatalmas betontömb van. Kérem a balesetveszély elhárítását, betontömb elszállítását vagy a veszély egyeb műszaki megoldással való megszüntetését. Köszönöm!

Probléma helyszíne
Budapest XXI. kerület, Csepel, Csikó stny. 4

Hozzászólások

  • Gál Miklós lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • XXI. kerület Csepeli Városgazda válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Iktatószám: 1/1415/1/2021/V4
    Tisztelt Bejelentő!

    A fotón látható betontömb a régi iskola kerítésének egy darabja. Ebbe a kerítésbe nőtt bele az a zöld juhar, ami mára már jelentős törzskörmérettel és
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 2. Mi ez?

  • Pál András elküldte az ügyet az illetékesnek: XXI. kerület Csepeli Városgazda

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Megrongált pad

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Tamás Géza
    Kossuth Lajos utca (XXI. kerület, Csepel)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Betontörmelék

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Erdősor utca (XXI. kerület, Csepel)
  • Megoldott
    1
    Megoldott
    1

    közkút szivárgás

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    II. Rákóczi Ferenc utca (XXI. kerület, Csepel)
  Vissza az oldal tetejére