Megoldásra vár

Fapótlás Baross utca

Csepelen, a Baross utcában ( volt telefonközpont és a Szent István út között ) a kivágott fák pótlására van szükség.
Kérném a Csepeli Városgazda értesítését.
Köszönettel.

Probléma helyszíne
Budapest XXI. kerület, Csepel, Baross u. 347

Hozzászólások

  • g g megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • XXI. kerület Csepeli Városgazda válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Iktatószám: 1/1405/1/2021/V1
    Tisztelt Bejelentő!

    Tájékoztatjuk, hogy a 2020. őszi és 2021. tavaszi faültetési időszak tervezése, illetve lakossági igények összesítése lezárult. A jelzett helyszínen a
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 2. Mi ez?

  • Járókelő Zsófi elküldte az ügyet az illetékesnek: XXI. kerület Csepeli Városgazda

  • Zöld Zotya bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére