Megoldott

Hiányzó fényterelő

A gyalogos figyelmeztető sárgájáról hiányzik.

Probléma helyszíne
Budapest XVI. kerület, Csömöri út 72

Hozzászólások

  • Balogh Annamari lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Horváth István hozzászólt a bejelentéshez.

    Pótolva
  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    Köszönjük a XVI. Csömöri út - Rákóczi út csomópontban észlelt, hiányzó fényterelővel kapcsolatos bejelentését.
    A hibát elhárítását megrendeltük.

    Tisztelettel:

    BUDAPEST KÖZÚT Zrt...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Járókelő Zsófi elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Horváth István bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére