Megoldott

Hiányzó fényterelő 2

XXI. ker. Erdősor utca, Kossuth Lajos utca találkozásánál ismét hiányzik a gyalogátkelő lámpa mindkét fényterelője.
Kérem pótolják.
Köszönöm.

Probléma helyszíne
Budapest XXI. kerület, Csepel, Erdősor utca 7

Hozzászólások

  • Sz-S Noémi lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

    Szia Géza!
    Köszönjük a visszajelzést!
    Ezzel segítitek a munkánkat, mert így nyomon tudjuk követni, hogy mi történt, még akkor is, ha az illetékes nem küld újabb állapotjelzést.
    Legyen szebb, biztonság...
  • Tamás Géza hozzászólt a bejelentéshez.

    Fènyterelőt pótolták, problèma megoldva. Köszönöm.
  • H B L megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    Köszönjük a XXI. Erdősor u. - Kossuth Lajos u. csomópontban észlelt, hiányzó fényterelővel kapcsolatos bejelentését.
    A hibát elhárítását megrendeltük.

    Tisztelettel:

    BUDAPEST KÖZ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Járókelő Zsófi elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Tamás Géza bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére