Megoldott

Veszélyes csatorna fedél

Anonim Járókelő

Pénteki napon észleltem hogy az úton közvetlenül a patak híd előtt lévő nagyméretű (szerintem csatorna fedél) baleset veszélyesen el használódott félő hogy egy autós vagy a 120as busz alatt beszakad.

Probléma helyszíne
Budapest XIII. kerület, XIII. kerület

Hozzászólások

  • Sági Katalin lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Igen, utána megoldották még akkor.
  • Sági Katalin hozzászólt a bejelentéshez.

    Történt valamilyen fejlemény az ügyben?
  • Le Marietta elküldte az ügyet az illetékesnek: Fővárosi Vízművek

  • BKK Budapesti Közlekedési Központ válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Cím!

    Társaságunkhoz érkezett „Bejelentés a www.jarokelo.hu oldalról (7942)” tárgyú elektronikus levelükkel kapcsolatban az alábbiakról tájékoztatjuk:

    A Budapest Közút Kft. szakemberei a
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • BKK Budapesti Közlekedési Központ válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Cím!

    Ezúton tájékoztatjuk, hogy Társaságunkhoz érkezett „Bejelentés a www.jarokelo.hu oldalról (7942)” tárgyú bejelentést nyilvántartásunkban rögzítettük. Az üggyel kapcsolatos vizsgálat az
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • Sági Katalin elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Hiányzó fedél

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Németh Zs.
    Illetékes: Fővárosi Vízművek
    Tátra utca (XIII. kerület)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Megint hiányzik

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Otocolobus Manul
    Illetékes: Fővárosi Vízművek
    Pesti út (XVII. kerület, Rákosmente)
  Vissza az oldal tetejére