Megoldásra vár

Fa pótlás - Csikó sétany

A Csikó sétányon a zöldséges előtt egy fa hiányzik. Kérem ennek a pótlását amennyiben lehetséges! Köszönöm!

Probléma helyszíne
Budapest XXI. kerület, Csepel, Erdősor utca 133

Hozzászólások

  • Garami Mária megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • XXI. kerület Csepeli Városgazda válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Iktatószám: 1/1399/1/2021/V1
    Tisztelt Bejelentő!

    Tájékoztatjuk, hogy a 2020. őszi és 2021. tavaszi faültetési időszak tervezése, illetve lakossági igények összesítése lezárult. Zöldterület-fenntartás
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Járókelő Zsófi elküldte az ügyet az illetékesnek: XXI. kerület Csepeli Városgazda

  • Gudenus László bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Gaz a padok körül

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Csikó sétány (XXI. kerület, Csepel)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Betontörmelék

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Erdősor utca (XXI. kerület, Csepel)
  Vissza az oldal tetejére