Megoldott

ez a tábla elfordult

Anonim Járókelő

Frissítés 2021.04.17.

Újra rossz irányba néz.

--------------------------

ez a tábla elfordult - 30, fekvő rendőr, vigyázz gyermkekek.

- Visszafordítanák a megfelelő irányba?

-Megoldanák, hogy ne fordulhasson el a tábla?

Gyors intézkedést előre is köszönjük!

Budapest, Kereszt u. 4, 1222 Hungary

Probléma helyszíne
Budapest XXII. kerület, Budafok-Tétény, Kereszt u. 4

Hozzászólások

  • Csanádi György lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

    Szia!
    Köszönjük a visszajelzést!
    Ezzel segítitek a munkánkat, mert így nyomon tudjuk követni, hogy mi történt, még akkor is, ha az illetékes nem küld újabb állapotjelzést.
    Legyen szebb, biztonságosabb...
  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    A táblát odébb tették, reméljük itt már nem forgatja el a "szél"

    Zárható - köszönjük!
  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    helyzetjelentés: eddig nincs változás.
  • H B L megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Járókelő Egyesület!
    Tisztelt Bejelentő!

    A közúti jelzőtáblák ismételt helyreállítására a szükséges intézkedést megtettük, a megvalósulásig szíves türelmét kérjük.

    Üdvözlettel:

    BUDAPEST KÖZ
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • Á. Laci elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Á. Laci megváltoztatta a bejelentés leírását "ez a tábla elfordult - 30, fekvő rendőr, vigyázz gyermkekek. - Visszafordítanák a megfelelő irányba? -Megoldanák, hogy ne fordulhasson el a tábla? Gyors intézkedést előre is köszönjük! Budapest, Kereszt u. 4, 1222 Hungary"-ról "Frissítés 2021.04.17. Újra rossz irányba néz. -------------------------- ez a tábla elfordult - 30, fekvő rendőr, vigyázz gyermkekek. - Visszafordítanák a megfelelő irányba? -Megoldanák, hogy ne fordulhasson el a tábla? Gyors intézkedést előre is köszönjük! Budapest, Kereszt u. 4, 1222 Hungary"-ra.

  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Sajnos újra elfordult a tábla... :(
    Tovább külditek esetleg?

    Hamarosan nyit az suli/ovi itt, jó lenne, ha tábla rendesen látható lenne.

    Probléma ugyanaz

    Fotó: 2021-04-17
  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Sajnos újra elfordult a tábla... :(
    Továbbkülditek esetleg?

    Hamarosan nyit az suli/ovi itt, jó lenne, ha tábla rendesen látható lenne.

    Vagy új fotók, új bejelentés? Probléma ugyanaz
  • Sz-S Noémi lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

    Szia!
    Köszönjük a visszajelzést!
    Ezzel segítitek a munkánkat, mert így nyomon tudjuk követni, hogy mi történt, még akkor is, ha az illetékes nem küld újabb állapotjelzést.
    Legyen szebb, biztonságosabb...
  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Visszaforgatták a megfelelő irányba, reméljük egy darabig így is marad... Zárható.
  • S Dominik megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Járókelő Egyesület!
    Tisztelt Bejelentő!

    A közúti jelzőtáblák helyreállítására a szükséges intézkedést megtettük, a megvalósulásig szíves türelmét kérjük.

    Üdvözlettel:

    BUDAPEST KÖZÚT Zrt.
    F
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Járókelő Zsófi elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére