Megoldatlan

Szabálytalan parkolás

Anonim Járókelő

A kép magáért beszél.

Probléma helyszíne
Budapest XVI. kerület, Veres Péter út 105

Hozzászólások

  • Járókelő Ügykezelő lezárta a bejelentést Megoldatlan eredménnyel. Oka: Megoldhatatlan.

  • Lukács Máté hozzászólt a bejelentéshez.

    Pont ma sétáltam itt keresztül. Csak a szokásos, a fotón is látható állapot fogadott. Ellenőrzés ide vagy oda, minden nap nagy ívben tesznek az autóvezetők a gyalog és kerékpárral közlekedők igényiere.
  • XVI. kerület Önkormányzat hozzászólt a bejelentéshez.

    Mivel a probléma mindennapos és a XVI. Kerületi Közterület-felügyelet folymatosan ellenőrzi kérem, hogy a bejegyzést "Megoldott" státusszal szíveskedjen lezárni.
    Köszönettel,
    Szabó Tamás
    XVI. Kerüle...
  • Járókelő Zsófi megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megerősítésre vár"-ra.

  • xvi. kerületi közter közter hozzászólt a bejelentéshez.

    Köszönjük a bejelentését, ellenőrizni fogjuk.
  • Illak Adrián elküldte az ügyet az illetékesnek: XVI. kerület

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Járdán parkolás

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Rákóczi út (XVI. kerület)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Rendszám nélküli BMW

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Olló utca (XVI. kerület)
  Vissza az oldal tetejére