Megoldatlan

Duna tábla

FRISSÍTÉS 2021.03.09.:
Azt gondolom, hogy közvetlenül a Káldor Adolf Szakrendelő mellett (mégha sajnálatos módon Budapesten számos helyén ez így ebben a formában elfogadott) talán van az a technológia, amivel az adottságok kompromisszumát lokálisan át lehetne hidalni egy nem annyira szabványos megoldással. Kérem, legalább az ilyen kényes helyszíneken legyenek kicsit együttérzőbbek a gyalogosokkal szemben.

--------------

Kérem, hogy a Duna utcában, a kórház mellett úgy helyezzék el a táblát, hogy a gyalogosokat ne zavarja. Köszönöm!

Probléma helyszíne
Budapest XXII. kerület, Budafok-Tétény, Káldor Adolf u. 5

Hozzászólások

  • Járókelő Herta lezárta a bejelentést Megoldatlan eredménnyel. Oka: Megoldhatatlan.

    Az illetékes válasza alapján
  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Járókelő Egyesület!
    Tisztelt Bejelentő!

    Tájékoztatjuk, hogy a pandémia által okozott gazdasági változások következtében a rendelkezésre álló pénzügyi forrásaink csökkentek, ezért a jelzőtábl
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 2. Mi ez?

  • Ügykezelő Anita elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Ügykezelő Anita megváltoztatta a bejelentés leírását "Kérem, hogy a Duna utcában, a kórház mellett úgy helyezzék el a táblát, hogy a gyalogosokat ne zavarja. Köszönöm!"-ról "FRISSÍTÉS 2021.03.09.: Azt gondolom, hogy közvetlenül a Káldor Adolf Szakrendelő mellett (mégha sajnálatos módon Budapesten számos helyén ez így ebben a formában elfogadott) talán van az a technológia, amivel az adottságok kompromisszumát lokálisan át lehetne hidalni egy nem annyira szabványos megoldással. Kérem, legalább az ilyen kényes helyszíneken legyenek kicsit együttérzőbbek a gyalogosokkal szemben. -------------- Kérem, hogy a Duna utcában, a kórház mellett úgy helyezzék el a táblát, hogy a gyalogosokat ne zavarja. Köszönöm!"-ra.

  • Sleepy Claus hozzászólt a bejelentéshez.

    Azt gondolom, hogy közvetlenül a Káldor Adolf Szakrendelő mellett (mégha sajnálatos módon Budapesten számos helyén ez így ebben a formában elfogadott) talán van az a technológia, amivel az adottságok...
  • H B L lezárta a bejelentést Megoldatlan eredménnyel. Oka: Megoldhatatlan.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Járókelő Egyesület!
    Tisztelt Bejelentő!

    A járda szélessége adott, a közúti jelzőtábla elhelyezése az előírásoknak megfelelő, melynél fontos szempont, hogy a láthatósága is biztosított legyen
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 3. Mi ez?

  • Gál Miklós elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Sleepy Claus bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére