Megoldásra vár

Eltűnt táblák

Négy éve oszloppal együtt a Hosszúréti-patakba kerültek ezek a táblák, majd évek múltán nagy nehezen kikerült a vízből. A táblák azóta sem lettek pótolva.
Kérem, tegyék meg.
Köszönöm!

Probléma helyszíne
Budapest XXII. kerület, Budafok-Tétény, Hajó u. 4

Hozzászólások

  • Ghira Zsófia megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Járókelő Egyesület!
    Tisztelt Bejelentő!

    A Hosszúréti-patak fölötti híd nem kijelölt kerékpárút. A híd két oldalán (a Fibula utcán, valamint a DunaFok Szabadidőpark mellett) közúti jelzőtáblá
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Gál Miklós elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Sleepy Claus bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére