Megoldott

Hiányzó fényterelő

A gyalogos szabad jelzéséről hiányzik

Probléma helyszíne
Budapest XIV. kerület, Zugló, Vezér u. 152

Hozzászólások

  • Balogh Annamari lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Horváth István hozzászólt a bejelentéshez.

    Pótolva
  • Sz-S Noémi megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    Köszönjük a XIV. Egressy út - Vezér utca csomópontban észlelt, hiányzó fényterelővel kapcsolatos bejelentését.
    A hibát elhárítását megrendeltük.

    Tisztelettel:

    BUDAPEST KÖZÚT Zrt...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Gál Miklós elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Horváth István bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére