Megoldásra vár

Hiányzó fényterelők

A gyalogosok lámpájáról hiányzik mindkét fényterelő

Probléma helyszíne
Budapest X. kerület, Kőbánya, Gyömrői út 87

Hozzászólások

  • g g megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    Köszönjük a X. Gyömrői út - Sibrik Miklós út csomópontban észlelt, hiányzó fényterelőkkel kapcsolatos bejelentését.
    A hibát elhárítását megrendeltük.

    Tisztelettel:

    BUDAPEST KÖZÚ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Gál Miklós elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Horváth István bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére