Megoldott

Hiányzó hinták

Nagyobbaknak való hinta van másik a Kalóz avagy a Bikás játszótéren, de apróságoknak való csak ez a kettő volt. Sajnos az egyik hetek óta hiányzik. Kérjük vissza, hogy kevesebb legyen a sorbanállás, a csalódás, a sírás.
A másik, közeli játszótéren (Bendegúz utcai?) is hiányzik egy hinta.

Probléma helyszíne
Budapest XI. kerület, Újbuda, XI. kerület

Hozzászólások

  • Bardócz Csaba hozzászólt a bejelentéshez.

    Köszönjük a visszajelzést!
  • Kádár Viktor hozzászólt a bejelentéshez.

    Talán a Városüzemeltetési osztály is meglepődik, de a játszóteret gyönyörűen felújították, a sok új játék mellett a hintákat is pótolták.
    Köszönjük.
    A probléma tehát megoldódott.
  • Kádár Viktor hozzászólt a bejelentéshez.

    Aha.
    Szóval nincs pénz a hinta javítására.
    Segítsek, hogy honnan lehetne elvenni?
  • XI. kerület Újbuda Önkormányzata válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    Kézhez kaptuk a XI. kerület Bikás parki hintával kapcsolatos levelét, melyben foglaltakra az alábbiakat válaszoljuk.
    Tájékoztatjuk, hogy a játszótéren lévő hinta rongálás miatt ke...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 3. Mi ez?

  • Bardócz Csaba elküldte az ügyet az illetékesnek: XI. kerület Újbuda Önkormányzata

  • Kádár Viktor bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Égigérő fű

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Máté Ferenc
    Illetékes: XI. kerület Újbuda Önkormányzata
    Dombóvári út (XI. kerület, Újbuda)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Benyúló növényzet

    Beküldés ideje:
    Beküldte: V. Áron
    Illetékes: XI. kerület Újbuda Önkormányzata
    Szerémi út (XI. kerület, Újbuda)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Kiszáradt fa

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XI. kerület Újbuda Önkormányzata
    Fejér Lipót utca (XI. kerület, Újbuda)
  Vissza az oldal tetejére