Válaszra vár

Borzalmas állapotú beton korlát

Anonim Járókelő

FRISSÍTÉS 2021.03.05.

Közút válasza:
"A jelzett terület, illetve a hivatkozott beton korlátelemek nincsenek Részvénytársaságunk üzemeltetésében. Illetékességből kérjük a Fővárosi Csatornázási Művek Zrt. felé továbbítani a bejelentést, mert a korlátok a mögöttük lévő csatornát védik."

---

IX. Illatos út mellet ( Táblás utcától a Gyáli útig ) borzalmas állapotú hiányos beton korlátok. Kérem javítani. Köszönöm

Probléma helyszíne
Budapest IX. kerület, Ferencváros, Illatos út 38

Hozzászólások

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Járókelő!

    Köszönettel vettük bejelentését. A probléma megoldásában nem áll
    módunkban közreműködni, mert a megjelölt helyszínen levő korlátot nem
    társaságunk kezeli.

    Tisztelettel:

    Bátori
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • S Dominik megváltoztatta a bejelentés illetékesét "FCSM Fővárosi Csatornázási Művek"-ról "Budapest Főváros Önkormányzata"-ra.

  • Biciklis Anita hozzászólt a bejelentéshez.

    Felesleges volt az FCSM-nek küldeni. Ott van a korábbi kommentemben. Ezért is lett elküldve a fővárosnak.
  • g g elküldte az ügyet az illetékesnek: FCSM Fővárosi Csatornázási Művek

  • g g megváltoztatta a bejelentés leírását "IX. Illatos út mellet ( Táblás utcától a Gyáli útig ) borzalmas állapotú hiányos beton korlátok. Kérem javítani. Köszönöm"-ról "FRISSÍTÉS 2021.03.05. Közút válasza: "A jelzett terület, illetve a hivatkozott beton korlátelemek nincsenek Részvénytársaságunk üzemeltetésében. Illetékességből kérjük a Fővárosi Csatornázási Művek Zrt. felé továbbítani a bejelentést, mert a korlátok a mögöttük lévő csatornát védik." --- IX. Illatos út mellet ( Táblás utcától a Gyáli útig ) borzalmas állapotú hiányos beton korlátok. Kérem javítani. Köszönöm"-ra.

  • g g megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Budapest Főváros Önkormányzata"-ról "FCSM Fővárosi Csatornázási Művek"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Járókelő Egyesület!
    Tisztelt Bejelentő!

    A jelzett terület, illetve a hivatkozott beton korlátelemek nincsenek Részvénytársaságunk üzemeltetésében. Illetékességből kérjük a Fővárosi Csatornáz
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Jáókelő.hu!

    Ezúton tájékoztatom, hogy levelét érkeztettük az FPH_KOZP- 26687/2021-es érkeztetőszámon és továbbítottuk a Főpolgármesteri Hivatal Városüzemeltetési Főosztálya részére.

    Tis
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Illak Adrián elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Főváros Önkormányzata

  • Illak Adrián elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Főváros Önkormányzata

  • Illak Adrián megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Budapest Közút"-ról "Budapest Főváros Önkormányzata"-ra.

  • Biciklis Anita hozzászólt a bejelentéshez.

    Ez se mai történet. Mehet a Fővárosi önkormányzatnak.
    Közút szerint FCSM, FCSM szerint nem az övék. Fővárosnak nem volt rá pénze.
    https://jarokelo.hu/bejelentesek/budapest/44909/szalagkorlat-kellene
  • Ghira Zsófia elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére