Megoldásra vár

Tönkrement ping-pong asztalok

A XI.kerület Kisköre téri (Mezőkövesd utca - Szerémi úti házsor közötti parkban található) ping-pong asztalok állapota siralmas, pedig így is egész sokan játszanak rajtuk. Kérnénk a lakók nevében is ezek felújítását hasonlóképpen mint ahogy a Bikás parkban is megtörtént.

Probléma helyszíne
Budapest XI. kerület, Újbuda, Vegyész u. 17-25

Hozzászólások

  • Garami Mária megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelettel:

    Bundi Piroska
    Budapest Főváros XI. kerület Újbudai Polgármesteri Hivatal
    1113 Budapest, Bocskai út 39-41.

    >>> 2021.03.17. 10:56 >>>
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 3. Mi ez?

  • Ghira Zsófia elküldte az ügyet az illetékesnek: XI. kerület

  • Kummert Krisztián bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére