Megoldásra vár

Elhagyott autók

Mercedes E230 kombi, 2018.12.15-n lejárt, 2019.02.26-n kivonták
Ford Focus, 2020.07.21-n lejárt

Probléma helyszíne
Budapest III. kerület, Óbuda-Békásmegyer, Lukács György u. 2

Hozzászólások

  • Bertalan Balázs megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • III. kerület Óbuda-Békásmegyer Közterület-felügyelet válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.


    Óbuda-Békásmegyer Közterület-Felügyelet
    H-1033 Budapest, Mozaik utca 7.
    Tel.: +36 1 4532618
    Fax: +36 1 4532619

    Tisztelt „Járókelő.hu”!

    Bejelentését rögzítettük.

    Budapest, 2021. április 1.
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 2. Mi ez?

  • Ghira Zsófia elküldte az ügyet az illetékesnek: III. kerület Óbuda-Békásmegyer Közterület-felügyelet

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    2
    Válaszra vár
    2

    Kivont gépjármű

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Jós utca (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  • Megoldott
    3
    Megoldott
    3

    Kiégett roncs

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Miklós utca (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Roncs

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Füst Milán utca (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  Vissza az oldal tetejére