Megoldott

Elhagyott, angol (de már rendszám nélküli) Picasso

Anonim Járókelő

https://jarokelo.hu/bejelentesek/budapest/58413/elhagyott-kulfoldi-auto

Már nincs rajta rendszám.

Probléma helyszíne
Budapest VII. kerület, Erzsébetváros, Rottenbiller u. 25

Hozzászólások

  • g g lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • FÖRI Fővárosi Önkormányzati Rendészet válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • Ügykezelő Anita elküldte az ügyet az illetékesnek: FÖRI Fővárosi Önkormányzati Rendészet

  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Ez kimaradt
  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére