Megoldásra vár

Fatönk eltávolítása

Tisztelt Illetékes!

A Zrínyi utca Erdősor utca felőli végén egy nagy fatönk található.
Kérem ennek eltávolítását vagy fára cserélését amennyiben van rá lehetőség!

Köszönöm!

Probléma helyszíne
Budapest XXI. kerület, Csepel, Kossuth Lajos u. 170. 10

Hozzászólások

  • g g megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • XXI. kerület Csepeli Városgazda válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Iktatószám: 1/1356/1/2021/V1
    Tisztelt Bejelentő!

    Tájékoztatjuk, hogy Zöldterület-fenntartási Osztályunk munkatársai a területen parkoló gépjárművek miatt nem tudták eltávolítani a bejelentésben megje
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 2. Mi ez?

  • Ghira Zsófia elküldte az ügyet az illetékesnek: XXI. kerület Csepeli Városgazda

  • Gudenus László bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Gaz a padok körül

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Csikó sétány (XXI. kerület, Csepel)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Betontörmelék

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Erdősor utca (XXI. kerület, Csepel)
  Vissza az oldal tetejére