Válaszra vár

Förtelmes állapotok a bódéknál

FRISSÍTÉS 2021.03.05.

FKF válasza:
"Tájékoztatjuk, hogy a bejelentésben jelzett terület az üzletek üzemeltetőihez tartozik, ahol ők raktároznak, halmoznak fel különböző tárgyakat. A terület tisztántartásáról az üzletek üzemeltetője vagy tulajdonosa köteles gondoskodni.
A területen mindösszesen a hulladékgyűjtők ürítése és a közterületek takarítása tartozik Társaságunk illetékeségébe, amelynek rendszeresen eleget teszünk. Ezen felül az Örs vezér téren a BKK-val együttműködésben a napokban koncentrált takarítást végzett Társaságunk, amelynek célja volt, hogy jelentősen javuljon a terület higiéniai állapota."

---

Tiszelt Illetékes!
Az Örs vezér terén a Sugár és a hévállomás között van egy egyébként is (a jelenlegi “bazári”stílusával) megkérdőjelezhető bódésor. Ezek a toldozott-foltozott, (más színnel) bővítgetett tákolmányok a Sugár felőli oldalon még a vállalhatóhoz közeli állapotot mutatnak. Viszont a hév irányában a kinézetük már közelebb áll egy nyomortanyához mint vendéglátóhelyekhez. A sínek és a falak között rendszeren régi konyhai eszközök, mindenféle szemét, abroncsok, lécek stb vannak. A helyet rendszeresen vizelésre használják bizonyos emberek és természetesen a graffitik is egyre sokasodnak. A hévre várakozó embereknek ezt az enyhén szólva is visszataszító látványt kell nézniük. Nagyon jó lenne, ha legalább rendben tartanák ezt a szakaszt. Kérem, hogy a graffitiket fessék le, az összes szemetet szedjék/szedessék össze és rendszeresen (!) ellenőrizzék, hogy nem termelődik-e újra! Persze a végső megoldás az lenne ha ezt a XXI. században egy tömegközeledési csomópontban elfogadhatatlan bódésort lebontanák, és rendes körülmények között nyithatnának újra. De gondolom erre várni kell -az évtizedek óta ígért- nagy felújításig. Addig is kérem, hogy a fentebb említetteket sürgősen végezzék el!
Munkájukat nagyon megköszönöm

Probléma helyszíne
Budapest XIV. kerület, Zugló, Kerepesi út 82-88

Hozzászólások

  • Járókelő Ügykezelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Bejelentés elküldve a Keringatlan Kft. részére a keringatlan@keringatlankft.hu e-mail címre.
  • g g elküldte az ügyet az illetékesnek: Egyéb szervezet

  • g g megváltoztatta a bejelentés leírását "Tiszelt Illetékes! Az Örs vezér terén a Sugár és a hévállomás között van egy egyébként is (a jelenlegi “bazári”stílusával) megkérdőjelezhető bódésor. Ezek a toldozott-foltozott, (más színnel) bővítgetett tákolmányok a Sugár felőli oldalon még a vállalhatóhoz közeli állapotot mutatnak. Viszont a hév irányában a kinézetük már közelebb áll egy nyomortanyához mint vendéglátóhelyekhez. A sínek és a falak között rendszeren régi konyhai eszközök, mindenféle szemét, abroncsok, lécek stb vannak. A helyet rendszeresen vizelésre használják bizonyos emberek és természetesen a graffitik is egyre sokasodnak. A hévre várakozó embereknek ezt az enyhén szólva is visszataszító látványt kell nézniük. Nagyon jó lenne, ha legalább rendben tartanák ezt a szakaszt. Kérem, hogy a graffitiket fessék le, az összes szemetet szedjék/szedessék össze és rendszeresen (!) ellenőrizzék, hogy nem termelődik-e újra! Persze a végső megoldás az lenne ha ezt a XXI. században egy tömegközeledési csomópontban elfogadhatatlan bódésort lebontanák, és rendes körülmények között nyithatnának újra. De gondolom erre várni kell -az évtizedek óta ígért- nagy felújításig. Addig is kérem, hogy a fentebb említetteket sürgősen végezzék el! Munkájukat nagyon megköszönöm"-ról "FRISSÍTÉS 2021.03.05. FKF válasza: "Tájékoztatjuk, hogy a bejelentésben jelzett terület az üzletek üzemeltetőihez tartozik, ahol ők raktároznak, halmoznak fel különböző tárgyakat. A terület tisztántartásáról az üzletek üzemeltetője vagy tulajdonosa köteles gondoskodni. A területen mindösszesen a hulladékgyűjtők ürítése és a közterületek takarítása tartozik Társaságunk illetékeségébe, amelynek rendszeresen eleget teszünk. Ezen felül az Örs vezér téren a BKK-val együttműködésben a napokban koncentrált takarítást végzett Társaságunk, amelynek célja volt, hogy jelentősen javuljon a terület higiéniai állapota." --- Tiszelt Illetékes! Az Örs vezér terén a Sugár és a hévállomás között van egy egyébként is (a jelenlegi “bazári”stílusával) megkérdőjelezhető bódésor. Ezek a toldozott-foltozott, (más színnel) bővítgetett tákolmányok a Sugár felőli oldalon még a vállalhatóhoz közeli állapotot mutatnak. Viszont a hév irányában a kinézetük már közelebb áll egy nyomortanyához mint vendéglátóhelyekhez. A sínek és a falak között rendszeren régi konyhai eszközök, mindenféle szemét, abroncsok, lécek stb vannak. A helyet rendszeresen vizelésre használják bizonyos emberek és természetesen a graffitik is egyre sokasodnak. A hévre várakozó embereknek ezt az enyhén szólva is visszataszító látványt kell nézniük. Nagyon jó lenne, ha legalább rendben tartanák ezt a szakaszt. Kérem, hogy a graffitiket fessék le, az összes szemetet szedjék/szedessék össze és rendszeresen (!) ellenőrizzék, hogy nem termelődik-e újra! Persze a végső megoldás az lenne ha ezt a XXI. században egy tömegközeledési csomópontban elfogadhatatlan bódésort lebontanák, és rendes körülmények között nyithatnának újra. De gondolom erre várni kell -az évtizedek óta ígért- nagy felújításig. Addig is kérem, hogy a fentebb említetteket sürgősen végezzék el! Munkájukat nagyon megköszönöm"-ra.

  • g g megváltoztatta a bejelentés illetékesét "FKF Fővárosi Közterület-Fenntartó"-ról "Egyéb szervezet"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!
    Köszönjük megkeresését.
    Tájékoztatjuk, hogy a bejelentésben jelzett terület az üzletek üzemeltetőihez tartozik, ahol ők raktároznak, halmoznak fel különböző tárgyakat. A terület ti
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 3. Mi ez?

  • Ghira Zsófia elküldte az ügyet az illetékesnek: FKF Fővárosi Közterület-Fenntartó

  • Ghira Zsófia megváltoztatta a bejelentés illetékesét "XIV. kerület Zuglói Városgazdálkodási Közszolgáltató Zrt."-ról "FKF Fővárosi Közterület-Fenntartó"-ra.

  • XIV. kerület Zuglói Városgazdálkodási Közszolgáltató Zrt. válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    Köszönjük a jelzését, de legyen szíves az FKF ( Fővárosi Közterület-fenntartó Zrt -t) felkeresni ezzel kapcsolatosan.

    Üdvözlettel:

    Budai Alexandra

    Ügyfélszolgálati munkatárs

    Ü
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Garami Mária elküldte az ügyet az illetékesnek: XIV. kerület Zuglói Városgazdálkodási Közszolgáltató Zrt.

  • Garami Mária megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Az illetékes"-ról "XIV. kerület Zuglói Városgazdálkodási Közszolgáltató Zrt."-ra.

  • E. M. bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    2
    Válaszra vár
    2

    Madártetem

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Bruck Gyula
    Városligeti krt. 2. (XIV. kerület, Zugló)
  • Megoldásra vár
    3
    Megoldásra vár
    3

    Rozsdás zsaluk

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Kerepesi út (X. kerület, Kőbánya)
  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Beázás nyomai

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Heltai Jenő tér (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  Vissza az oldal tetejére