Megoldott

Járda tisztítása

Anonim Járókelő

FRISSÍTÉS 2021.04.01.

FKF válasza:
“nyilvántartásunk szerint a bejelentett terület a BKV Zrt.-hez tartozik a villamosmegállóval és végállomással együtt.”

————

FRISSÍTÉS 2021.03.26.

XI. kerület válasza:
"A MÁV Zrt. tájékoztatása alapján a problémás terület a BKK
illetékességébe tartozik, ezért kérem, hogy a bejelentést a
BKK-hoz szíveskedjenek továbbítani intézkedésre."

---

Kérem a járda kezelőjét, hogy a már több, mint 1 méteres szélességben azt beborító (zöld) hulladékot és szemetet távolítsa el, mert a jelenlegi állapot nagyon igénytelen.

Probléma helyszíne
Budapest XI. kerület, Újbuda, Vasút u. 12

Hozzászólások

  • Gál Miklós lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • BKK Budapesti Közlekedési Központ válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Ügyszám: 0038/0005876-001/2021
    Tárgy: tájékoztatás

    JAROKELO-BUDAPEST-00079267

    Tisztelt Ügyfelünk!

    Köszönjük megkeresését, melyet továbbítottunk a probléma megoldásában illetékes BKV Zrt.-nek. A tár...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • Járókelő Herta elküldte az ügyet az illetékesnek: BKK Budapesti Közlekedési Központ

  • Járókelő Herta megváltoztatta a bejelentés illetékesét "FKF Fővárosi Közterület-Fenntartó"-ról "BKK Budapesti Közlekedési Központ"-ra.

  • Járókelő Herta megváltoztatta a bejelentés leírását "FRISSÍTÉS 2021.03.26. XI. kerület válasza: "A MÁV Zrt. tájékoztatása alapján a problémás terület a BKK illetékességébe tartozik, ezért kérem, hogy a bejelentést a BKK-hoz szíveskedjenek továbbítani intézkedésre." --- Kérem a járda kezelőjét, hogy a már több, mint 1 méteres szélességben azt beborító (zöld) hulladékot és szemetet távolítsa el, mert a jelenlegi állapot nagyon igénytelen."-ról "FRISSÍTÉS 2021.04.01. FKF válasza: “nyilvántartásunk szerint a bejelentett terület a BKV Zrt.-hez tartozik a villamosmegállóval és végállomással együtt.” ———— FRISSÍTÉS 2021.03.26. XI. kerület válasza: "A MÁV Zrt. tájékoztatása alapján a problémás terület a BKK illetékességébe tartozik, ezért kérem, hogy a bejelentést a BKK-hoz szíveskedjenek továbbítani intézkedésre." --- Kérem a járda kezelőjét, hogy a már több, mint 1 méteres szélességben azt beborító (zöld) hulladékot és szemetet távolítsa el, mert a jelenlegi állapot nagyon igénytelen."-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!
    Köszönjük megkeresését.
    Tájékoztatjuk, hogy nyilvántartásunk szerint a bejelentett terület a BKV Zrt.-hez tartozik a villamosmegállóval és végállomással együtt. Kérjük, hogy kérésü...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 3. Mi ez?

  • g g elküldte az ügyet az illetékesnek: FKF Fővárosi Közterület-Fenntartó

  • g g megváltoztatta a bejelentés illetékesét "XI. kerület"-ról "FKF Fővárosi Közterület-Fenntartó"-ra.

  • g g megváltoztatta a bejelentés leírását "Kérem a járda kezelőjét, hogy a már több, mint 1 méteres szélességben azt beborító (zöld) hulladékot és szemetet távolítsa el, mert a jelenlegi állapot nagyon igénytelen."-ról "FRISSÍTÉS 2021.03.26. XI. kerület válasza: "A MÁV Zrt. tájékoztatása alapján a problémás terület a BKK illetékességébe tartozik, ezért kérem, hogy a bejelentést a BKK-hoz szíveskedjenek továbbítani intézkedésre." --- Kérem a járda kezelőjét, hogy a már több, mint 1 méteres szélességben azt beborító (zöld) hulladékot és szemetet távolítsa el, mert a jelenlegi állapot nagyon igénytelen."-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Járókelő!

    A MÁV Zrt. tájékoztatása alapján a problémás terület a BKK
    illetékességébe tartozik, ezért kérem, hogy a bejelentést a
    BKK-hoz szíveskedjenek továbbítani intézkedésre.

    Üdvözlettel
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 2. Mi ez?

  • Garami Mária elküldte az ügyet az illetékesnek: XI. kerület

  • Garami Mária megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Az illetékes"-ról "XI. kerület"-ra.

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Törött BUBI tábla

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Szondi utca (VI. kerület, Terézváros)
  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Évtizedes elhanyagoltság

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Örs vezér tere M+H (XIV. kerület, Zugló)
  Vissza az oldal tetejére