Megoldott

Nincs közvilágítás

Anonim Járókelő

A IV. kerületben a Váci úton kifelé az Ungvári utcától nincs közvilágítás a közös kerékpár/gyalogos úton. Ráadásul az egész utat fák takarják, tehát a Váci úti lámpák sem világítanak be. Balesetveszélyes.

Probléma helyszíne
Budapest IV. kerület, Újpest, IV. kerület

Hozzászólások

  • Járókelő Adminisztrátor lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

    Köszi a visszajelzést!
  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Már épül a közvilágítás. Köszönjük.
  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő, tisztelt BDK!

    A Váci út jelzett szakaszának közvilágításával kapcsolatos bejelentést megvizsgáltam, és a következőkről tájékoztatom Önöket:

    A Magyarország helyi önkormányzatairól
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • Járókelő Adminisztrátor elküldte az ügyet az illetékesnek: IV. kerület Újpest Önkormányzata

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Járókelő.hu!

    Köszönjük a tárgyi témában írt megkeresését. Engedje meg, hogy tájékoztassam arról, hogy a BDK Kft. a meglévő lámpatestek üzemeltetését végzi. Kollégáim a reklamált szakaszon me
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • O. Ida hozzászólt a bejelentéshez.

    Kedves Bejelentő!
    Bejelentését a visszajelzések alapján "Megoldatlan"-ra zártuk. Kérjük, ha a bejelentés jelenlegi státuszával ellenkező információval rendelkezik jelezze felénk ezen a linken: https:/...
  • Le Marietta hozzászólt a bejelentéshez.

    Újraküldtük a bejelentést a BDK-nak, köszönjük a jelzést!
  • Járókelő Adminisztrátor elküldte az ügyet az illetékesnek: BDK Budapesti Dísz-és Közvilágítási Kft.

  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Ma lefényképeztem a BDK Kft. szerint "rendben üzemelő lámpák" által megvilágított kerékpár utat (vakus felvétel, tehát a valóságosnál sokkal világosabb a kép). A régi vicc jutott eszembe, kissé módosí...
  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Az út mínőségével nekünk is voltak kifogásaink, amit az átadáskor jeleztünk is, de semmi változás sem történt. Botrányosan hullámzó az aszfalt.
  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Mint jeleztem, NINCS KÖZVILÁGÍTÁS a kerékpár/gyalogos úton, tehát nem igaz, amit a BDK Kft. állít - egyszerűen ellenőrizhetik, sötétedés után oda kell menni. Egyébként lámpák találhatók a katonai lakó...
  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Ezzel az erővel azt is írhatták volna, a néhány szavas érdemi infón kívül, hogy "A dezsalukáltkacskaringokanfiókafecskebekógyékáztólbalrakétszeraszuperkecmecbe..." azaz a többi felesleges hablaty!
  • Banovec Zoltán hozzászólt a bejelentéshez.

    Az meg hagyján, hogy nincs rá közvilágítás, de úgy hullámzik az egész, mintha így lenne jó.

    A bejelentőtől kérdezném, hogy szokott-e továbbkerekezni a Megyeri híd felé? Csak mert kértem útbaigazító t...
  • Banovec Zoltán hozzászólt a bejelentéshez.

    Atyaég. Szóval a lényeg: "Amennyiben a fejlesztés a Főváros hatáskörébe tartozik, a fejlesztési javaslattal a Főpolgármesteri Hivatal Városüzemeltetési Főosztályát lehet megkeresni, amennyiben ez kerü...
  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Tisztelt Bejelentő!

    Köszönjük bejelentésüket, tájékoztatom, hogy a jelzett címen a Budapesti Dísz- és Közvilágítási Kft. hálózatán a lámpatestek rendben üzemelnek.

    A BDK Budapesti Dísz- és Közvilágí
    ...
  • Járókelő Adminisztrátor elküldte az ügyet az illetékesnek: BDK Budapesti Dísz-és Közvilágítási Kft.

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére