Megoldott

Elhanyagolt, szemetes üzletportál

Az egykori Hozdik kalapos üzlet portálja elhanyagolt, koszos, az alagsori üzlethelységbe vezető lépcső szemétgyűjtőként funkcionál.

Probléma helyszíne
Budapest II. kerület, II. kerület

Hozzászólások

  • II. kerületi Városfejlesztő Zrt. válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Cím!

    Az üzlet nem az önkormányzathoz tartozik, de a lakossági panasznak eleget téve, mi rendbe tesszük.

    Üdvözlettel,

    Budapest Főváros II. Kerületi Önkormányzat
    1024 Budapest, Mechwart lig...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Le Marietta elküldte az ügyet az illetékesnek: II. kerületi Városfejlesztő Zrt.

  • András Király bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldott
    2
    Megoldott
    2

    Illegális szemét

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: II. kerületi Városfejlesztő Zrt.
    Zuhatag sor (II. kerület)
  • Megoldásra vár
    2
    Megoldásra vár
    2

    Állattetem

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: II. kerületi Városfejlesztő Zrt.
    Pasaréti út, 74. mfsz 3 (II. kerület)
  • Megoldatlan
    3
    Megoldatlan
    3

    Gusztustalan

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: II. kerületi Városfejlesztő Zrt.
    Varsányi Irén utca (II. kerület)
  Vissza az oldal tetejére